Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
Bezpłatny:
Prace magisterskie i licencjackie na zlecenie, rozwiązywanie problemów firm i instytucji przez studentów WNEiZ, prace zaliczeniowe w ramach przedmiotów.

Lp. Katedra Temat realizacji Osoba odpowiedzialna Tel. Kontaktowy e-mail
 1 Katedra Metod Komputerowych w Ekonomii Eksperymentalnej Zastosowanie arkusza kalkulacyjnego do analizy danych i wspomagania decyzji. Dr hab. inż. prof. US Kesra Nermend 91 444 1914 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2 Katedra Metod Komputerowych w Ekonomii Eksperymentalnej Zastosowanie symulacji komputerowej do wspomagania procesu podejmowania decyzji Dr hab. inż. prof. US Kesra Nermend 91 444 1914 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3 Katedra Metod Komputerowych w Ekonomii Eksperymentalnej Modelowanie procesów decyzyjnych z wykorzystaniem Solver-a Dr hab. inż. prof. US Kesra Nermend 91 444 1914 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak do nas trafić


mapa wneiz