Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801

Lp. Temat szkolenia / kursu, studia podyplomowe Liczba godzin Forma zajęć: in-company, na WNEiZ, on-line, inne? Uwagi
1 Podstawy zarządzania jakością
Zarządzanie jakością usług
10
10
in-company, on-line, WNEiZ
in-company, on-line, WNEiZ
 
2 Zarządzanie jakością/wiedzą/ innowacjami 10 in-company, on-line  
3 Szkolenie: tworzenie systemu kompetencyjnego w przedsiębiorstwie 30 na WNEiZ Prowadzący: dr A. Wieczorek-Szymańska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
4 Kurs: Zarządzanie kapitałem ludzkim oparte na kompetencjach 40 na WNEiZ Prowadzący: dr A. Wieczorek-Szymańska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
5 Koncepcja społecznej odpowiedzialności biznesu 10 na WNEiZ dr Wojciech Leoński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6 Kapitał intelektualny jako źródło przewagi konkurencyjnej 20 na WNEiZ, in-company, on-line Prowadzący: dr Karolina Beyer Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7 Zarządzanie zmianą 15 na WNEiZ, in-company, on-line Prowadzący: dr Karolina Beyer Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
8 Zarządzanie kulturą organizacyjną w przedsiębiorstwie – szkolenie 10 na WNEiZ / in-company dr M. Szczepkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
9 Motywowanie pracowników przedsiębiorstwa– szkolenie 10 na WNEiZ / in-company dr M. Szczepkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10 Proces sukcesji w firmach rodzinnych– szkolenie 12 na WNEiZ / in-company dr M. Szczepkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
11 Mechanizmy nadzoru i kontroli w firmach rodzinnych– szkolenie 12 na WNEiZ / in-company dr M. Szczepkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
12 Zarządzanie firmami rodzinnymi – studia podyplomowe 235 na WNEiZ Kierownik: dr M. Szczepkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
13 Zarządzanie kapitałem intelektualnym – studia podyplomowe 210 na WNEiZ Kierownik: dr B. Czerniachowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak do nas trafić


mapa wneiz