Z dniem 1 października 2019 r. Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania zmienił nazwę na Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania.
Aktualna strona Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania »
Wydział Nauk Ekonomicznych
i Zarządzania
ul. Mickiewicza 64
71-101 Szczecin
tel. (+48) 91 444 1801
1. Jednostka organizacyjna: Instytut Zarządzania i Marketingu

2. Projekt: Badania statutowe, bieżące w danym roku, realizowane przez poszczególne Katedry.
Badania ankietowe reprezentatywnej próby ok. 500 mieszkańców Szczecina dotyczące opinii mieszkańców na temat wybranych warunków zycia w mieście i oceny działań jednostek samorzadu terytorialnego w zakresie kształtowania warunków życia mieszkańców (badania statutowe Katedry Marketingu)

3. Opis prac do wykonania przez studentów:
Prace związane będą z przeprowadzaniem badań w terenie, analizą źródeł wtórnych, analizą statystyczną, w semestrze letnim i/lub zimowym. W zależności od rodzaju projektu będą trwały min. 2 tygodnie.
Badania będa prowadzone w okresie styczeń - listopad 2015 roku i obejma studia literaturowe, analizę publikacji statystycznych oraz badania ankietowe mieszkańców. Studenci biorący udzial w badaniach będa pracowali jako ankieterzy (po odpowiednim przeszkoleniu), jak również będą zajmowali się wprowadzaniem danych do komputera i ich analizą (po zapoznaniu z programami statystycznymi i przeszkoleniu).

4. Liczba potrzebnych osób:
Dla jednego projektu od 2 do 10 osób

5. Sposób rozliczenia ze studentem:
Student otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w projekcie badawczym oraz możliwość wykorzystania zebranych materiałów w pracy dyplomowej lub do przygotowania publikacji na konferencję naukową. W ramach tych prac może również zaliczyć praktyki studenckie.

6. Kontakt (osoba, mail, telefon)
Dr hab. prof. US augustyna Burlita, mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dr hab. Krzysztof Błoński, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

7. Długość ważności oferty (do kiedy oferta powinna być widoczna na stronie www wydziału, do kiedy należy zgłaszać swoje kandydatury)
Zgłaszanie kandydatur każdego roku od 1 do 30 października

Wyszukiwarka

kalendarz
Nr 1
Spacer
LipDub WNEiZ US
MBA
studia doktoranckie
Baltic Museums
Pomozesz Pomoge
Akademickie Biuro Karier
Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości US
Stowarzyszenie
Samorząd WNEiZ
Softlandia
WCE
TEKOM
Odwiedź nas: BIP Facebook Youtube

Jak do nas trafić


mapa wneiz